Hu En De
Lakatos szakmunkás hegesztői tapasztalattal

FELADATOK:

Vasból, acélból és egyéb fémekből készült lemezek, idomok, csövek megmunkálása

Könnyű- és acélszerkezetű rendszerek elemeinek elkészítése

A termékekhez szükséges félkész termékek és alapanyagok darabolása

Lemezalakítás kézi szerszámokkal és lemezmegmunkáló gépekkel

Fém- és lemezfelületek megmunkálása kézi köszörűkkel és csiszológépekkel

Gyártási dokumentációk kezelése

Hegesztési feladatok ellátása, havi szinten munkaidejének kb. 25-30 %-ban (hagyományos, CO, AWI )

Kisebb méretű acélszerkezetek összeállítása, kis- és középsorozatban

ELVÁRÁSAINK:

Szakmunkás bizonyítvány

Min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Műszaki rajzolvasási készség

Kézi mérőeszközök ismerete (tolómérő, ...)

Önálló, precíz, pontos munkavégzés

2 műszakos munkarend vállalása

ELŐNY:

Autóipari minőségi követelmények ismerete

Autóiparban szerzett gyakorlati tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat

Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége