Hu En De
Kooperációs és logisztikai ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

Kooperációs partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás

Belföldi fuvarfeladatok összeállítása, fuvarfeladatok vezénylése

Kapcsolattartás a funkcionális területekkel (termelésvezetés, beszerzés, technológia, minőségirányítás)

Kapcsolódó adminisztráció ellátása, beszerzési folyamatok támogatása, árajánlatkérések bonyolítása, belföldi és nemzetközi szállításokkal kapcsolatos dokumentumok elkészítése

Esetenkénti fuvarfeladatok ellátása: késztermék, félkész termék kiszállítása vevő, kooperációs partner részére céges gépjárművel

Az álláshoz tartozó elvárások

Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat

Vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Aktív Excel tudás

Strukturált, analitikus gondolkodásmód

Gyors problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat

Versenyképes jövedelem

Előny:

Angol vagy német nyelvtudás